Monoray-Kulikar Operatörlüğü Kursu | Kampüs Sertifika
E-Devlet Onaylı

Üniversite Onaylı

E-Devlet Onaylı

E-Devlet Onaylı

Online Sınav

Online Sınav

Monoray-Kulikar Operatörlüğü Kursu

Kontenjan Dolmadan Kaydınızı Yaptırın
Bu Grubun Son Kayıt Tarihine Kalan Süre

00Gün - 08Saat - 58dk. - 31sn.

Monoray-Kulikar Operatörlüğü Kursu
Çağrı Merkezi
Eğitimlerimiz Hakkında Sorularınız İçin Danışmanlarımızı Arayabilirsiniz.

Monoray-Kulikar Operatörlüğü Kursu

Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde monoray-kulikar operatörlüğü eğitimi ders programının amacı; maden teknolojileri alanında çalışmak isteyen kişilere yönelik hazırlandığı için öncelikle işçi ve işverenlerin yasal zorunluluklarını yerine getirmek, sonrasında ise Maden teknolojileri sektörünün ihtiyacı olan donanımları edinerek ilgili alan için eğitim almış nitelikli birey kazandırmaktır.

Monoray-Kulikar Operatörlüğü Kursu Nedir?

Monoray-Kulikar Operatörlüğü yapmak isteyen kişilerin, mutlaka e-devlet üzerinden sorgulanabilen sertifika programlarına katılması ve kursu başarıyla tamamlaması gerekmektedir. Toplam 40 saat sürecek eğitim sürecinde Monoray-Kulikar Operatörünün öncelikli sorumluluğu olan, iş makinelerinin kullanımı öğretilecektir.

Monoray-Kulikar Operatörlüğü Kursu Ders İçeriği

Çalışanların İş Sağlığı Ve Güvenliği

Monoraykulikar İle Nakliye

Monoray-Kulikar Operatörlüğü İş Olanakları

Monoray-Kulikar Operatörlüğü kursu eğitim programını tamamlayarak Monoray-Kulikar Operatörlüğü sertifikası alan kişiler maden sektöründe çalışabilirler.

Monoray-Kulikar Operatörlüğü elemanı olmak isteyen kişilerin bu alanla ilgili eğitimlere katılabilmesi için;

Okuma yazma bilmeleri

En az ilkokul mezunu olmaları

Monoray-Kulikar Operatörlüğü hizmetlerinin gerektirdiği çalışmaları gerçekleştirecek zihinsel ve fiziksel özelliklere sahip olmaları gerekmektedir.

Nasıl Katılırım?

Sayfada bulunan "hemen al" butonuna tıklayarak ister sanal pos isterseniz EFT- Havale yöntemi ile ödeme işlemini gerçekleştirebilir ve eğitime katılabilirsiniz.

İletişim sayfamızda yer alan numaralardan birini arayarak eğitim danışmanlarımız ile görüşebilir ve birlikte satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Satın alma işleminin tamamlanmasından sonra size verilecek kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek eğitim sürecinizi başlatabilirsiniz.

Monoray-Kulikar Operatörlüğü Sertifikası Nasıl Alınır?

Monoray-Kulikar Operatörlüğü sertifika programı, üniversite onaylı belge vererek gerekli eğitim sürecini tamamladığınızı kanıtlar. Üniversite onaylı sertifikaya hak kazanmak için ise eğitim sonunda online bir şekilde yapılacak olan sınavdan en az 45 puan almak gerekir.Verimli ve başarılı bir kurs süreci sonunda aldığınız sertifikayı da E-devlet üzerinden sorgulatabilirsiniz.

Monoray-Kulikar Operatörlüğü Sertifika Geçerliliği

Monoray-Kulikar Operatörlüğü serttifik ile maden sektöründe yer alan tüm kurumlarda geçerlidir. 1739 sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu doğrultusunda sertifikayı tüm kuruluşlar kabul eder. Sertifika ömür boyu geçerlilik taşımaktadır. https://www.turkiye.gov.tr/turk-hava-kurumu-universitesi-sertifika-sorgulama adresi ile e-Devlet sistemi üzerinden sertifika kontrolü gerçekleştirilebilmektedir

Monoray-Kulikar Operatörlüğü Sertifikası
Neden Kampüs Sertifika?
 • dollar

  Ömür Boyu Erişim

 • paper-plus

  Ücretsiz Egzersiz Dosyaları

 • airplay

  Mobil, Tablet ve TV'den Erişim

 • clipboard

  Üniversite Onaylı Sertifika

 • clipboard

  19 Yıllık Deneyim