Vinç Operatörlüğü Kursu | Kampüs Sertifika
E-Devlet Onaylı

Üniversite Onaylı

E-Devlet Onaylı

E-Devlet Onaylı

Online Sınav

Online Sınav

Vinç Operatörlüğü Kursu

Kontenjan Dolmadan Kaydınızı Yaptırın
Bu Grubun Son Kayıt Tarihine Kalan Süre

00Gün - 08Saat - 58dk. - 31sn.

Vinç Operatörlüğü Kursu
Eğitimlerimiz Hakkında Sorularınız İçin Danışmanlarımızı Arayabilirsiniz.

Dik ve Meyilli Kuyular Vinç Operatörlüğü Kursu

Dik ve Meyilli Kuyular Vinç Operatörü iş sağlığı ve güvenliği ve çevre ile ilgili önlemleri uygulayarak kalite gereklilikleri çerçevesinde; iş organizasyonunu yapan, dik ve meyilli kuyularda nakil yapan, kuyu vinci bakım ve onarım çalışmalarına katkı sağlayan ve mesleki gelişimine ilişkin çalışmalara katılan nitelikli kişidir.

Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde dik ve meyilli kuyular vinç operatörlüğü eğitimi maden teknolojileri alanında çalışmak isteyen bireylere yönelik olarak hazırlanmış bir sertifika programıdır.

Dik ve Meyilli Kuyular Vinç Operatörlüğü Kursu Nedir?

Dik ve Meyilli Kuyular Vinç Operatörlüğü yapmak isteyen kişilerin, mutlaka e-devlet üzerinden sorgulanabilen sertifika programlarına katılması ve kursu başarıyla tamamlaması gerekmektedir. Toplam 40 saat sürecek eğitim sürecinde Dik ve Meyilli Kuyular Vinç Operatörlüğü sorumluluğu olan, madencilik sektörüne ait vinç cihazlarının kullanımı ve basit bakım onarım işlemleri öğretilecektir.

Beton- Betonarme İşleri Kursu Ders İçeriği

Çalışanların İş Sağlığı Ve Güvenliği

Dik Ve Meyilli Kuyularda Vinç İle Nakil İşleri

Dik ve Meyilli Kuyular Vinç Operatörlüğü İş Olanakları

Dik ve Meyilli Kuyular Vinç Operatörlüğü kursu eğitim programını tamamlayarak Dik ve Meyilli Kuyular Vinç Operatörlüğü sertifikası alan kişiler Maden Teknolojileri alanında çalışabilirler.

Dik ve Meyilli Kuyular Vinç Operatörlüğü elemanı olmak isteyen kişilerin bu alanla ilgili eğitimlere katılabilmesi için;

Okuma yazma bilmeleri

En az ilkokul mezunu olmaları

Dik ve Meyilli Kuyular Vinç Operatörlüğü hizmetlerinin gerektirdiği çalışmaları gerçekleştirecek zihinsel ve fiziksel özelliklere sahip olmaları gerekmektedir.

Nasıl Katılırım?

Sayfada bulunan "hemen al" butonuna tıklayarak ister sanal pos isterseniz EFT- Havale yöntemi ile ödeme işlemini gerçekleştirebilir ve eğitime katılabilirsiniz.

İletişim sayfamızda yer alan numaralardan birini arayarak eğitim danışmanlarımız ile görüşebilir ve birlikte satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Satın alma işleminin tamamlanmasından sonra size verilecek kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek eğitim sürecinizi başlatabilirsiniz.

Dik ve Meyilli Kuyular Vinç Operatörlüğü Sertifikası Nasıl Alınır?

Dik ve Meyilli Kuyular Vinç Operatörlüğü Kursu sertifika programı, üniversite onaylı belge vererek gerekli eğitim sürecini tamamladığınızı kanıtlar. Üniversite onaylı sertifikaya hak kazanmak için ise eğitim sonunda online bir şekilde yapılacak olan sınavdan en az 45 puan almak gerekir. Ayrıca 45 ve üzeri puan alan kursiyerler, Kampüssertifika.com' un vereceği katılım belgesi almaya hak kazanırlar. Verimli ve başarılı bir kurs süreci sonunda aldığınız sertifikayı da E-devlet üzerinden sorgulatabilirsiniz.

Monoray-Kulikar Operatörlüğü Sertifika Geçerliliği

Dik ve Meyilli Kuyular Vinç Operatörlüğü serttifikası ile madencilik sektöründe yer alan tüm kurumlarda geçerlidir. 1739 sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu doğrultusunda sertifikayı tüm kuruluşlar kabul eder. Sertifika ömür boyu geçerlilik taşımaktadır. https://www.turkiye.gov.tr/turk-hava-kurumu-universitesi-sertifika-sorgulama adresi ile e-Devlet sistemi üzerinden sertifika kontrolü gerçekleştirilebilmektedir

Monoray-Kulikar Operatörlüğü Sertifikası
Neden Kampüs Sertifika?
 • dollar

  Ömür Boyu Erişim

 • paper-plus

  Ücretsiz Egzersiz Dosyaları

 • airplay

  Mobil, Tablet ve TV'den Erişim

 • clipboard

  Üniversite Onaylı Sertifika

 • clipboard

  19 Yıllık Deneyim